Zakupy

Pomysły garderoby na Pierwszą Komunię

Niżej zobrazowane zostały trzy szykowne kompozycje, jakie były i będą gorące i idealnie formują się na imprezę komunijną:

Stylizacja na imprezę komunijną – wielokolorowa bluzka jak również jasne pantalony

Pomimo że kreacja na komunie może bywać estetyczna, nie należy wprawdzie rezygnować z wygody, a w fakcie wspanialszego usposobienia zwykle w pantalonach niżeli w sukni – zadeklarować się właśnie na taki zestaw. Nowe w aktualnym momencie białe dżinsy z prostymi nogawkami można złączyć z szczególnie luksusową i komfortową bluzką. Najznakomitszym doborem są fasony pokrywane wiosennymi kwiatami, zwierzęcym printem ewentualnie ponadczasowymi grochami. Z takim doborem wspaniale dobiera się żakiet, cieliste szpilki, łapówka oraz mała biżuteria.

Stylizacja na naszą imprezę komunijną – sukienka i kaftan

Matki, które chcą ubranie sukieneczki chwali się typową błękitną suknię wymieszaną z białym żakietem. Z owym zestawem wyśmienicie wpasowują się sandałki w przejrzystym tonie niebieskiego barwnika, oraz także leżąca pod kolor chodaków torebka damska. Warto taką kompozycję wzbogacić o biżuterię – a przecież najtrafniejszym doborem wydaje się subtelny wisiorek, najlepiej w kolorze srebrzystym.

Stylizacja na imprezę komunijną – bluzka koronkowa oraz marszczona spódnica

Okrycie na komunie może być zmieszane z głównych elementów odzieży, takich jak dla przykładu. wzorcowa bluzka koronkowa. Jedynym z wskazywanych poglądów bez wątpienia jest połączenie jasnej bluzki koronkowej z plisowaną spódnicą w stylowym kolorycie butelkowej zieleni. Ową kreację można przyozdobić o zamszowe czółenka pod odcień spódnicy, siwą kopertówkę, delikatną bransoletkę a także typowe srebrne klipsy. Ta stylizacja jest skrzyżowaniem klasyki z najczystszymi trendami.